Blog > Komentarze do wpisu

Na Nowy Rok...

 

Spokojnych i magicznych Świąt :))
Roku szczytnych celów i spełnionych marzeń. Pewnych obietnic i dobrych Ludzi.
Dziękuję Wszystkim za odwiedziny i dobre słowa. Dziękuję zwłaszcza Dziewczynom z Wrocławskiego Koła za wspólne chwile w kuchni, radość i natchnienie na kolejne spotkania.
Rodzinie, za godziny przy stole i niekończące się dyskusje nad potrawami - do Nowego Roku :)))


 

   Dziś, wyjątkowo wyspana, przeglądałam zdjęcia, uzupełniałam przepisy i zamieszczałam niektóre na portalach. Czytałam, rozwiązywałam krzyżówki z Dzieckiem, robiłam kokosanki sylwestrowe i na maksa oglądałam telewizję :))

Potrzebujemy leniwych dni. Do naładowania akumulatorów. Do bliskości z bliskimi. Dla chwil dla siebie. Na mruczenie kota i spoglądanie na biały puch za oknem.

Ostatnie dwa dni nie miałam komputera. Mała awaria zasilacza. Nie zdążyłam ze wszystkimi przepisami świątecznymi, wszystkimi postami, życzeniami. Być może komuś czegoś brakło.

Nowy Rok to nowe wyzwania. Dla mnie czas od Bożego Narodzenia to czas zmian. Początków i końców. Żegnania się z utartymi zwyczajami i sięgania po nowe. Ten rok będzie rokiem świadomych wyborów. Mądrych decyzji i sprawdzonych Ludzi. Wiem co chcę, a czego absolutnie nie. Blogowo także. Dziękuję Wam za pomoc w rozwijaniu skrzydeł, za naukę i pokorę w kuchni. Za uznanie moich starań i pozytywne opinie.

 Spokojnych Świąt Życzę :)))

wtorek, 25 grudnia 2012, morrigan23

Polecane wpisy

  • Kotki....

    Bardzo lubię takie dnie jak dziś. Takie poranki. Zasypało, zawiało śniegiem. Świat wydaje się spokojniejszy, dom bardziej przytulny, poranek milszy. Parzę kawę

  • chleb i masło...

    Ciekawi mnie, czy do wszystkich wczoraj dotarł Mikołaj. A może jeszcze kilka zbłąkanych prezentów dostarczy dziś? Ja na niego wciąż wyczekuję. I dlatego... Dziś

  • Prasowe inspiracje...

    Gdy byłam młodsza - dużo młodsza - nałogowo kupowałam gazety. Po prostu, wchodziłam do salonu prasowego i wychodziłam ze stosem poradników pod pachą. Kupowałam

Kontakt morrigandor@gmail.com
Top Blogi Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl